Medarbejdere

Ledelsen

Administration,  Økonomi, It, Innovation og Marketing og kommunikation

Consulting og Rekruttering

Ressourceafklaring og udvikling

Særligt tilrettelagt ungdomsuddannelse

Psykoedukation 

Specialistklubben 

Leder du i stedet efter vores konsulenter, kan du finde dem her.

Ledelsen

Carsten Lassen

Carsten Lassen

Direktør

[email protected]
+45 41 100 140

Kenneth Engstrøm

Kenneth Engstrøm

Vicedirektør

[email protected]
+45 28 10 39 65

Bina Hjorth

Bina Hjorth

KOMMERCIEL DIREKTØR

[email protected]
+45 26 12 27 60

Medarbejdere i Administration,  Økonomi, It, Innovation, Marketing og kommunikation

Anna Jensen

Anna Jensen

CHEF CONTROLLER

Mette Lund

Mette Lund

REGNSKABSMEDARBEJDER

Mette Braaten-Rishøj

Mette Braaten-Rishøj

REGNSKABSMEDARBEJDER

Kasper Rasmussen

Kasper Rasmussen

ADMINISTRATIONSASSISTENT

 Niklas Agerbech

Niklas Agerbech

IT-CHEF

Rasmus Termansen

Rasmus Termansen

Senior Consultant IT Ops.

Peder Skyt

Peder Skyt

INTERN IT

Lars Hoff-Clausen

Lars Hoff-Clausen

INTERN IT

Rasmus Tornehave

Rasmus Tornehave

PROJEKTLEDER | INNOVATION

Eric Mogensen

Eric Mogensen

STUDENTERMEDHJÆLPER | INNOVATION

Christine Fich

Christine Fich

STUDENTERMEDHJÆLPER | INNOVATION

Magnus Bjarno Thomsen

Magnus Bjarno Thomsen

project coordinator

Pernille Sørensen

Pernille Sørensen

MARKETING OG KOMMUNIKATIONSKOORDINATOR

Eline Sanders

Eline Sanders

KOMMUNIKATIONSMEDARBEJDER

Medarbejdere i Consulting og Rekruttering

Bina Hjorth

Bina Hjorth

KOMMERCIEL DIREKTØR

[email protected]
+45 26 12 27 60

Jonas Rasmussen

Jonas Rasmussen

PROJEKTLEDER

Sebastian Biltz

Sebastian Biltz

TEAMCOACH | PROJEKTKOORDINATOR

Nina Sørensen

Nina Sørensen

PRAKTIKKOORDINATOR

Medarbejdere i Resourceafklaring og udvikling

Tue Lundøer

Tue Lundøer

KOMPETENCEUDVIKLER

Anna-Kaya Frello

Anna-Kaya Frello

KOMPETENCEUDVIKLER

Carina Staal

Carina Staal

KOMPETENCEUDVIKLER

Helgi Toftegaard

Helgi Toftegaard

KOMPETENCEUDVIKLER

Medarbejdere i Særligt tilrettelagt ungdomsuddannelse

Karen Hein

Karen Hein

LEDER

Dina Poppe Christensen

Dina Poppe Christensen

STU sekretær

Viktor Hansen

Viktor Hansen

UNDERVISER

Kasper Römer-Bruhn

Kasper Römer-Bruhn

Underviser

Trond Clementsen

Trond Clementsen

UNDERVISER | PRAKTIKKOORDINATOR

Mikkel Kristiansen

Mikkel Kristiansen

UNDERVISER

Linda Henriksen Weimann

Linda Henriksen Weimann

Underviser

Erik Pedersen

Erik Pedersen

Underviser

Medarbejdere i Psykoedukation

Tue Lundøer

Tue Lundøer

KOMPETENCEUDVIKLER

Medarbejdere i Specialistklubben

Dannie Peters

Dannie Peters

KLUBLEDER

Pernille Laura Sørensen

Pernille Laura Sørensen

KLUBmedarbejder

Mathilde Andrup

Mathilde Andrup

klubmedarbejder