Medarbejdere

 Direktion, Administration, Økonomi og It

Consulting, Rekruttering, Salg og Marketing

Ressourceafklaring og udvikling

Særligt tilrettelagt ungdomsuddannelse

Psykoedukation 

Specialistklubben 

Leder du i stedet efter vores konsulenter, kan du finde dem her.

Direktion

Carsten Lassen

Carsten Lassen

Direktør

Vicedirektør

Kenneth Engstrøm

Kenneth Engstrøm

Vicedirektør

Medarbejdere i Administration, Økonomi og It

Anna Jensen

Anna Jensen

CHEF CONTROLLER

Mette Lund

Mette Lund

REGNSKABSMEDARBEJDER

Mette Braaten-Rishøj

Mette Braaten-Rishøj

REGNSKABSMEDARBEJDER

 Niklas Agerbech

Niklas Agerbech

IT-KOORDINATOR

Rasmus Termansen

Rasmus Termansen

INTERN IT

Peder Skyt

Peder Skyt

INTERN IT

Rasmus Tornehave

Rasmus Tornehave

PROJEKTLEDER

Eric Mogensen

Eric Mogensen

STUDENTERMEDHJÆLPER

Kasper Rasmussen

Kasper Rasmussen

ADMINISTRATIONSASSISTENT

Medarbejdere i Consulting, Rekruttering, Salg og Marketing

Bina Hjorth

Bina Hjorth

KOMMERCIEL DIREKTØR

Jonas Rasmussen

Jonas Rasmussen

PROJEKTLEDER

Sebastian Biltz

Sebastian Biltz

Teamcoach / Projektkoordinator

Pernille Sørensen

Pernille Sørensen

MARKETING OG KOMMUNIKATIONSKOORDINATOR

Nina Sørensen

Nina Sørensen

PRAKTIKKOORDINATOR

Mille Klein

Mille Klein

Kommunikationsmedarbejder

Eline Sanders

Eline Sanders

KOMMUNIKATIONSMEDARBEJDER

Medarbejdere i Resourceafklaring og udvikling

Annette Windfeld-Mazin

Annette Windfeld-Mazin

LEDER

Tue Lundøer

Tue Lundøer

KOMPETENCEUDVIKLER

Carina Staal

Carina Staal

KOMPETENCEUDVIKLER

Helgi Toftegaard

Helgi Toftegaard

KOMPETENCEUDVIKLER

Thomas Sørensen

Thomas Sørensen

KOMPETENCEUDVIKLER

Anna-Kaya Frello

Anna-Kaya Frello

KOMPETENCEUDVIKLER

Medarbejdere i Særligt tilrettelagt ungdomsuddannelse

Karen Hein

Karen Hein

LEDER

Rikke Haaning Bang

Rikke Haaning Bang

UNDERVISER

Viktor Hansen

Viktor Hansen

UNDERVISER

Kasper Römer-Bruhn

Kasper Römer-Bruhn

Underviser

Trond Clementsen

Trond Clementsen

UNDERVISER | PRAKTIKKOORDINATOR

Mikkel Kristiansen

Mikkel Kristiansen

UNDERVISER

Linda Henriksen Weimann

Linda Henriksen Weimann

Underviser

Dina Poppe Christensen

Dina Poppe Christensen

STU sekretær

Medarbejdere i Psykoedukation

Annette Windfeld-Mazin

Annette Windfeld-Mazin

LEDER

Tue Lundøer

Tue Lundøer

KOMPETENCEUDVIKLER

Thomas Sørensen

Thomas Sørensen

KOMPETENCEUDVIKLER

Medarbejdere i Specialistklubben

Dannie Peters

Dannie Peters

KLUBLEDER

Pernille Sørensen

Pernille Sørensen

MARKETING OG KOMMUNIKATIONSKOORDINATOR

Mathilde

Mathilde

klubmedarbejder